Головна » 2019 » Вересень » 9 » Нам приємно повідомити про вихід чергового номера науково-технічного журналу «Ядерна енергетика та довкілля», № 2(14) 2019 року.
13:57
Нам приємно повідомити про вихід чергового номера науково-технічного журналу «Ядерна енергетика та довкілля», № 2(14) 2019 року.

Шановні колеги!

Нам приємно повідомити про вихід у новому форматі чергового номера науково-технічного журналу «Ядерна енергетика та довкілля», № 2 (14) 2019 року.

Тематична структура журналу передбачатиме публікацію науково-дослідних, інженерно-технічних та експертно-аналітичних розробок з таких напрямів: загальні питання ядерної енергетики, безпека ядерних установок, поводження з відпрацьованим ядерним паливом та радіоактивними відходами, зняття з експлуатації ядерних установок, об'єкт «Укриття», екологічна безпека та інші питання.

Журнал наказом Міністерства освіти і науки України № 1528 від 29.12.2014 включений в «Перелік наукових фахових видань України» в галузі технічних наук за № 353, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.

Запрошуємо Вас і Ваших співробітників направляти статті для публікації в журналі «Ядерна енергетика та довкілля». Журнал виходить 2-4 рази на рік.

Веб-сайт журналу: http://npe.org.ua

Е-мейл для кореспонденції: o.a.purtov@gmail.com

Переглядів: 1254 | Додав: purtov | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]