Головна » 2018 » Травень » 22 » У ДНІЦ СКАР відбувся круглий стіл з нагоди святкування Дня науки в Україні
10:39
У ДНІЦ СКАР відбувся круглий стіл з нагоди святкування Дня науки в Україні

 18 травня 2018 року на базі  ДП "ДНІЦ СКАР" відбувся круглий стіл з нагоди святкування Дня науки в Україні, організований Оболонською районною державною адміністрацією в м.Києві.

У круглому столі взяли участь:

Перший заступник голови Оболонської районної державної адміністрації Р.В. Лелюк, заступник начальника відділу економіки І.Ю. Мороз, Голова Ради директорів промислових підприємств, установ та організацій Оболонського району м. Києва В.І. Ліщук, директор  ДП "ДНІЦ СКАР" В.М. Васильченко, директор Інституту надтвердих матеріалів НАН України В.З. Туркевич, директор Інституту проблем безпеки АЕС НАН України А.В. Носовський, директор ВП «НТЦ» ДП НАЕК «Енергоатом» М.І. Власенко, начальник відділення  ДНТЦ ЯРБ О.В. Зелений та представники інших наукових установ Оболонського району м. Києва.

Учасники круглого столу заслухали наступні презентації:

Представники наукових установ також надали інформацію про поточний стан, основні досягнення та перспективи розвитку своїх установ. Учасники круглого стола також розглянули проблемні питання функціонування та розвитку наукового комплексу в Оболонському районі.

Перший заступник голови Оболонської районної державної адміністрації Р.В. Лелюк високо оцінив діяльність наукових установ та подякував їх колективи за сумлінну і плідну працю. Він також запевнив, що Оболонська районна державна адміністрація і надалі буде здійснювати всебічну підтримку діяльності наукових установ району. Зокрема, сприятиме залученню потенціалу наукових установ району для потреб промислового комплексу, фінансуванню окремих програм для  комунальних служб і організацій району, що принесе обопільну користь і дозволить ефективно вирішувати проблеми гармонійного розвитку району.

 

Переглядів: 1038 | Додав: purtov | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]