Головна » 2017 » Серпень » 9 » Положення про Атестаційний орган на базі ДП «ДНІЦ СКАР» погоджено Міністерством енергетики та вугільної промисловості України
13:28
Положення про Атестаційний орган на базі ДП «ДНІЦ СКАР» погоджено Міністерством енергетики та вугільної промисловості України

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України погодило «Положення про Атестаційний орган з атестації систем експлуатаційного неруйнівного контролю обладнання та трубопроводів АЕС. ПСП ДНІЦ СКАР 1.11-2:2017». 

Атестаційний орган створений на базі державного підприємства «Державний науково-інженерний центр систем контролю та аварійного реагування» наказом №49 від 16.01.2017 Міністерства енергетики та вугільної промисловості України діє відповідно до вимог НП 306.2.113-2005 «Вимоги до проведення атестації Систем експлуатаційного неруйнівного контролю обладнання та трубопроводів АЕС». 

Дане Положення встановлює склад і структуру Атестаційного органу з атестації систем експлуатаційного неруйнівного контролю обладнання та трубопроводів АЕС, його функції, права, обов'язки і відповідальність під час проведення атестації систем експлуатаційного неруйнівного контролю обладнання та трубопроводів АЕС.

Положення про Атестаційний орган можна переглянути за посиланням:

Переглянути тут

Переглядів: 1111 | Додав: SileNt | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]